P.U.H. EKO-TECH Technika Grzewcza i Sanitarna

P.U.H. EKO-TECH
Technika Grzewcza i Sanitarna

ul. Wernera 9/11 Lok.6A
26-600 Radom

tel. 500 072 453

O nas

Eko-Tech Radom - o nas

Firma EKO-TECH posiada długoletnie doświadczenie w swojej branży. Lata pracy sprawiły, że staliśmy się wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Początki naszej działalności sięgają 1992 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu inżynierii grzewczej, obejmujące opracowywanie dokumentacji projektowej, doradztwo techniczne, wykonawstwo instalacyjne, sprzedaż urządzeń oraz całoroczną obsługę serwisową kotłowni i urządzeń grzewczych.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, wraz z gruntownym wykształceniem technicznym stanowią gwarancję i jakość świadczonych usług. Prowadzimy stałą współpracę z największymi ośrodkami naukowo – badawczymi w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje i dostosowując się do zmieniających wymagań rynku.

EKO-TECH to kompleksowy produkt skierowany do najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy największą w Radomiu stałą ekspozycję urządzeń marki Vaillant – jednego z liderów w branży grzewczej. Wieloletnia skuteczna współpraca z firmą Vaillant zaowocowała przyznaniem nam tytułu Serwisu Autoryzowanego Vaillant.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych.

Zapraszamy do współpracy!